Opasky


Rozšířené hledání

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)

Výrobci FI-JI

rating

Kožený pásek ciment

1 150 Kč

Pásek z hovězí usně síla cca 4 mm, barva ciment.Přezka na pásek dle zásob a dohody, případně pásek na Vaší přezku.Pro správnou délku pásku mi stačí do objednávky napsat obvod místa, kde budete pásek n..

Výrobci FI-JI

rating

Kožený pásek oblekový černý (business)

2 990 Kč

Pásek z hovězí usně černé barvy o síle 3,5 mm, bombírovaný (plastický), 2 vrstvy (přírodní a černá), obšitý černou nití. Přezka na pásek dle zásob a dohody, případně pásek na Vaší přezku.Pro správnou ..

Výrobci FI-JI

rating

Kožený pásek petrol obšitý tyrkysovou nití

1 150 Kč

Pásek z hovězí usně barvy petrol o síle 4 mm, 2 vrstvy, obšitý tyrkysovou nití.Přezka na pásek dle zásob a dohody, případně pásek na Vaší přezku.Pro správnou délku pásku mi stačí do objednávky napsat ..

rating

Kožený pásek ručně obšívaný s gravírováním

2 800 Kč

Pásek z hovězí usně hnědé barvy o síle 2 mm, 2 vrstvy, obšitý hnědou nití. S gravírováním na vnitřní straně opasku.Přezka na pásek dle zásob a dohody, případně pásek na Vaší přezku.Pro správnou d..

Výrobci FI-JI

rating

Kožený pásek s koženým zapínáním

1 200 Kč

Pásek z hovězí usně hnědá barvy o síle 4 mm.Pro správnou délku pásku mi stačí do objednávky napsat obvod místa, kde budete pásek nosit, konečnou délku dopočítám - k výsledné dírce přidávám na každou s..

Výrobci FI-JI

rating

Kožený pásek shark

1 150 Kč

Pásek z hovězí usně barvy shark o síle 4 mm, 2 vrstvy, obšitý šedou nití.Přezka na pásek dle zásob a dohody, případně pásek na Vaší přezku.Pro správnou délku pásku mi stačí do objednávky napsat obvod ..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)