Ostatní


Zobrazuji 1 až 9 z 10 (celkem stran 2)

Výrobci FI-JI

rating

Kelímek na kostky

1 500 Kč

Kožený ručně šitý kelímek na kostky.Rozměry: výška 9 cm; dno průměr 5,5 cm; vrchní část 7,5 cm.Barevné provedení kůže, kombinací a velikost je možné upravit dle představy zákazníka a dle aktuálních zá..

Výrobci FI-JI

rating

Klíčenka s vlastním motivem, liška

450 Kč

Vyrobím klíčenku na Vaše přání s vlastním motivem a vybraném barveném provedení :) Dvojitá useň hlazenice, síla cca 4 mm, vyhlazené hrany...

Výrobci FI-JI

rating

Kožený náramek

450 Kč

Kožený náramek o síle 4 mm z hovězí kůže. Barva a velikost dle požadavku nového majitele.Na náramek je možné vygravírovat text nebo obrázek...

Výrobci FI-JI

rating

Kožený náramek - citát John Lennon

310 Kč

Kožený náramek o síle 2 mm z hovězí kůže. Barva a velikost dle požadavku nového majitele. Do poznámky objednávky napište: barvu, čistý obvod zápěstí. Vygravírovaný citát od Johna Lennona: „Miluji..

Výrobci FI-JI

rating

Kožený náramek Malý princ

310 Kč

❤️  “Správně vidíme jen svým srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.” — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princKožený náramek o síle 2 mm z hovězí kůže. Barva a velikost dle pož..

Výrobci FI-JI

rating

Kožený náramek s vlastním textem

310 Kč

Kožený náramek o síle 2 mm z hovězí kůže. Barva a velikost dle požadavku nového majitele. Do poznámky Vaší objednávky napište: barvu náramku, čistý obvod zápěstí, text a font vybraného textu. ..

Výrobci FI-JI

rating

Polypásek není obyčejná police

2 200 Kč

Každý máme doma polyfunkční pásek. Až vás přestane bavit, může se z něj snadno stát zajímavá police. Je libo i háčky na kabáty? Taky není problém.Kousek, který je na obrázku má rozměry:Police - smrkov..

Výrobci FI-JI

rating

Vánoční ozdoby z kůže

49 Kč

Chcete mít na stromečku letos opravdu originální vánoční ozdoby, které nikdo nemá? Máme pro Vás tip: netradiční vánoční ozdobičky na stromeček z kůže - různé barvy, vzory mašlička a stromeček. Za..

Výrobci FI-JI

rating

Waldorfský penál na bločky a voskovky

1 200 Kč

Kožený penál na voskovky (bloky, štočky) nejen pro děti waldorfských škol.Barevné provedení a velikost, rozmístění lze po domluvě upravit. Možné gravírování na vnější nebo vnitřní stranu...

Zobrazuji 1 až 9 z 10 (celkem stran 2)